Używane pompy ciepła

Zasobnik ciepłej wody Viessmann VertiCell z wężownicą

Podstawowe informacje

Artykuł dostępny? NIE
Producent: VIESSMANN
Cena: 3 500,00 PLN

Opis artykułu

Używany zasobnik ciepłej wody użytkowej Viessmann VertiCell z wężownicą.

Urządzenie w pełni sprawne, w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Zasobniki ciepłej wody, potocznie nazywane zasobnikami ciepła to nic innego jak zbiornik do przechowywania ciepłej wody użytkowej.

Zasobniki te sprawdzają się w sytuacjach, gdy przewidujemy duży pobór ciepłej wody w krótkim czasie.

Zasobnik ciepłej wody użytkowej z wężownicą to zasobnik, który posiada znacznej długości rurę w postaci spirali, umieszczoną w dolnej części zbiornika. W czasie podgrzewania zasobnika przepływa przez nią ciepła woda z kotła, która przekazuje ciepło do wody użytkowej.

Dane techniczne:

  • pojemność: 500 L
  • wysokość: 173 cm
  • średnica: ok. 100 cm
  • zasobnik wykonany ze stali nierdzewnej

Wyposażenie

Wyposażenie:

  • izolacja
  • obudowa

KONTAKT:

tel. 89 741 03 51 (pon.-pt.: 8:00-16:00)

kom. 605 530 351

Galeria zdjęć

Zasobnik ciepłej wody Viessmann VertiCell z wężownicą
Zasobnik ciepłej wody Viessmann VertiCell z wężownicą_0 Zasobnik ciepłej wody Viessmann VertiCell z wężownicą_0 Zasobnik ciepłej wody Viessmann VertiCell z wężownicą_1 Zasobnik ciepłej wody Viessmann VertiCell z wężownicą_2 Zasobnik ciepłej wody Viessmann VertiCell z wężownicą_3 Zasobnik ciepłej wody Viessmann VertiCell z wężownicą_4 Zasobnik ciepłej wody Viessmann VertiCell z wężownicą_5 Zasobnik ciepłej wody Viessmann VertiCell z wężownicą_6 Zasobnik ciepłej wody Viessmann VertiCell z wężownicą_7 Zasobnik ciepłej wody Viessmann VertiCell z wężownicą_8 Zasobnik ciepłej wody Viessmann VertiCell z wężownicą_9 Zasobnik ciepłej wody Viessmann VertiCell z wężownicą_10 Zasobnik ciepłej wody Viessmann VertiCell z wężownicą_11 Zasobnik ciepłej wody Viessmann VertiCell z wężownicą_12